IPTV televize

Chtěli byste mít možnost sledovat vaše oblíbené TV pořady v počítačimobilu i na televizi, aby vám už nikdy nic neuteklo? Naše služba vám umožňuje kvalitní příjem digitálního vysílání přes internet. K tomu, abyste mohli začít sledovat PH-NET IPTV, stačí mít jen přístup k internetu a vhodné zařízení pro příjem.

Výhody PH-NET IPTV

 • Sledujte TV na tabletu, v počítači nebo na televizi. Záleží jen na tom, co máte zrovna po ruce.
 • Nalaďte si prémiové kanály jako Eurosport a AXN.
 • Nevyhazujte peníze za žádnou drahou satelitní techniku ani za instalaci.
 • Pro sledování PH-NET IPTV jsou kladeny minimální požadavky na přenosovou rychlost.
 • Nebudete se muset rozhodovat mezi Ulicí a Tour de France. Každý se bude moci dívat na to, co chce.

 

img_novinka_iptv.png

Sledujte TV na jakémkoliv zařízení

Uživatelé PH-NET IPTV nejsou omezeni na sledování televizního vysílání pouze na svém set - top boxu. S námi můžete sledovat televizi na většině typů mobilních zařízení, kdekoliv v dosahu internetového připojení, v internetovém prohlížeči i přímo v televizi.

 • Všechny běžné webové prohlížeče 

  Můžete sledovat televizní vysílání ve všech běžných webových prohlížečích. Nepotřebujete žádnou další aplikaci, ani pro sledování televizního archivu.

 • Mobilní zařízení s iOS a Android

  Obě nejrozšířenější mobilní platformy umožňují iOS i Android umožňují sledování PH-NET IPTV.

 • Set-top-boxy Motorola a Albis technologies

  Spolehlivé a stabilní se-top-boxy s pěkným designem a uživatelsky příjemným ovládáním. Robustní operační systém a kontinuita ve vývoji jednotlivých produktových řad, zaručují perfektní funkčnost.

 • Přes aplikaci v TV

 

Programová nabídka PH-NET IPTV

Součástí PH-NET IPTV řešení je také služba Second Screen - "druhá obrazovka". Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 3 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné nPVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní podmínky. Poplatky za jednotlivé balíčky jsou konečné a obsahují poplatky za programovou nabídku, stream, kódování, licenci konektel a.s. a poplatky autorským svazům.

img_funkce.png

Tarify


Tématické balíčky


Ostatní ceny

Ceny settop boxů

SetTopBox Albis SG8073 1990 Kč
SetTopBox Arris VIP 4305 2490 Kč
Poplatek za druhé a třetí zařízení (SetTopBox nebo chytrá TV) je 30Kč/měs. Cena pronájmu SetTopBoxu je 90 Kč/měs. (na 36 měsíců).
Poskytovatel televizního vysílání si vyhrazuje právo na změnu programové skladby balíčků IPTV. Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn./Ident.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14.04.2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.
Ceny jsou uvedeny s DPH. Ceník je platný od 1.1.2023