O bezdrátovém internetu


Firma PH Net Vám nabízí bezdrátové připojení k internetu lokalitě Králove Hradeckého kraje. Přípojné body a tudíž i pokryté oblasti jsou mimo jiné v obcích: Nový Bydžov, Sloupno, Skřivany, Zachrašťany, Mlékosrby, Nechanice, Prasek, Kobylice, Myštěves, Lodín, Petrovice, Dolní Přím, Probluz, Lubno, Třesovice, Mokrovousy, Popovice, Suchá, Tůně, Sobětuš, Střezetice, Dohalice, Sadová, Mžany, Stračov, Chlum, Všestary, Lípa, Čistěves, Bříza, Rosnice, Rozběřice, Máslojedy, Cerekvice nad Bystřicí, Hořiněves, Benátky, Račice nad Trotinou, Habřina, Stěžery.

Přípojení jsme ale schopni realizovat ve spolupráci s našimi partnery i v Hradci Králové a dalších místech okresu. Podrobnější informace o pokrytí signálem najdete na naší mapě pokrytí.
Připojení realizujeme bezdrátové připojení v bezlicenčním pásmu 5,4GHz a 2,4 GHz. Páteřní linky jsou realizovány na kmitočtu 10 Ghz a 11 GHz.
Rychlost připojení se pohybuje v závislosti na zvoleném cenovém programu a dosahuje až 200Mbit/s směrek k zákazníkovi.
Celá síť je trvale monitorována pro zajištění plynulého provozu. Zákazník má navíc díky uživatelskému jménu a heslu přístupu do statistik měřených dat a mít své připojení plně pod kontrolou.

img_novinka_net.png