IPTV - televize

Chtěli byste mít možnost sledovat vaše oblíbené TV pořady v počítačimobilu i na televizi, aby vám už nikdy nic neuteklo? Naše služba vám umožňuje kvalitní příjem digitálního vysílání přes internet. K tomu, abyste mohli začít sledovat PH-NET IPTV, stačí mít jen přístup k internetu a vhodné zařízení pro příjem.

Výhody PH-NET IPTV

Sledujte TV na jakémkoliv zařízení

Uživatelé PH-NET IPTV nejsou omezeni na sledování televizního vysílání pouze na svém set - top boxu. S námi můžete sledovat televizi na většině typů mobilních zařízení, kdekoliv v dosahu internetového připojení, v internetovém prohlížeči i přímo v televizi.

Programová nabídka PH-NET IPTV

Součástí PH-NET IPTV řešení je také služba Second Screen - "druhá obrazovka". Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 3 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné nPVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní podmínky. Poplatky za jednotlivé balíčky jsou konečné a obsahují poplatky za programovou nabídku, stream, kódování, licenci konektel a.s. a poplatky autorským svazům.

 

Pro aktivaci rozšířené programové nabídky je třeba uhradit aktivační polatek ve výši 2000 Kč s DPH. V ceně je zahrnuto zapůjčení SETOPBOXU, který je nedílnou součástí rozšířené nabídky!!!

>> interaktivní přehled programů


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.ph-net.cz 17. 10. 2021, 09:19