IPTV - televize

Tisk článku  

Chtěli byste mít možnost sledovat vaše oblíbené TV pořady v počítačimobilu i na televizi, aby vám už nikdy nic neuteklo? Naše služba vám umožňuje kvalitní příjem digitálního vysílání přes internet. K tomu, abyste mohli začít sledovat PH-NET IPTV, stačí mít jen přístup k internetu a vhodné zařízení pro příjem.

Výhody PH-NET IPTV

 • Sledujte TV na tabletu, v počítači nebo na televizi. Záleží jen na tom, co máte zrovna po ruce.
 • Nalaďte si prémiové kanály jako Eurosport a AXN.
 • Nevyhazujte peníze za žádnou drahou satelitní techniku ani za instalaci.
 • Pro sledování PH-NET IPTV jsou kladeny minimální požadavky na přenosovou rychlost.
 • Nebudete se muset rozhodovat mezi Ulicí a Tour de France. Každý se bude moci dívat na to, co chce.

Sledujte TV na jakémkoliv zařízení

Uživatelé PH-NET IPTV nejsou omezeni na sledování televizního vysílání pouze na svém set - top boxu. S námi můžete sledovat televizi na většině typů mobilních zařízení, kdekoliv v dosahu internetového připojení, v internetovém prohlížeči i přímo v televizi.

 • Všechny běžné webové prohlížeče 

  Můžete sledovat televizní vysílání ve všech běžných webových prohlížečích. Nepotřebujete žádnou další aplikaci, ani pro sledování televizního archivu.

 • Mobilní zařízení s iOS a Android

  Obě nejrozšířenější mobilní platformy umožňují iOS i Android umožňují sledování PH-NET IPTV.

 • Set-top-boxy Motorola a Albis technologies

  Spolehlivé a stabilní se-top-boxy s pěkným designem a uživatelsky příjemným ovládáním. Robustní operační systém a kontinuita ve vývoji jednotlivých produktových řad, zaručují perfektní funkčnost.

 • Přes aplikaci v TV (připravujeme)

Programová nabídka PH-NET IPTV

Součástí PH-NET IPTV řešení je také služba Second Screen - "druhá obrazovka". Tato služba umožňuje další zobrazení streamu v rámci domácnosti na PC, tabletech či mobilních telefonech. V rámci jednoho poplatku jsou 3 jakákoliv zařízení v domácnosti. Součástí každého balíčku jsou dostupné nPVR služby (pause TV, StartOver, TimeShift). Využít můžete až 7 denní archiv pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní podmínky. Poplatky za jednotlivé balíčky jsou konečné a obsahují poplatky za programovou nabídku, stream, kódování, licenci konektel a.s. a poplatky autorským svazům.

 

Pro aktivaci rozšířené programové nabídky je třeba uhradit aktivační polatek ve výši 2000 Kč s DPH. V ceně je zahrnuto zapůjčení SETOPBOXU, který je nedílnou součástí rozšířené nabídky!!!

>> interaktivní přehled programů


Tématické balíčky

Službu provozuje 4NET.TV services s.r.o.